Endermologia Ciała i Twarzy

Endermologia

Ciała i Twarzy

Zabieg endermologii LPG to nowoczesna metoda, która w sposób skuteczny i bardzo efektywny pozwala leczyć cellulit. Endermologia ciała i twarzy wykonywana jest przy pomocy innowacyjnych maszyn przez specjalny kostium, który nie tylko daje komfort klientce, ale także pozwala na optymalne przeprowadzenie zabiegu.

 

Jakie efekty daje endermologia ciała i twarzy?

Dzięki systematycznym zabiegom endermologii LPG skutecznie pozbywamy się cellulitu, modelujemy oraz wysmuklamy naszą sylwetkę oraz ujędrniamy i wygładzamy skórę. Ponadto zabieg ten pozwala na wzmocnienie tkanek łączonych, zmniejsza retencję wody poprzez uaktywnienie układu  żylnego i limfatycznego, usuwa toksyny z organizmu, przyspiesza przemianę materii i wspomaga leczenie blizn czy innych uszkodzeń, które wymagają regeneracji skóry.

Wskazówki Endermologia 

Jak wygląda zabieg endermologii LPG?

 

Zabieg Endermologii LPG nie jest nieprzyjemny, ani bolesny. Zostaje on przeprowadzony przez dyplomowaną kadrę Beauty Body Studio w Radomiu i pozwala kliencie całkowicie się zrelaksować. Klienta przebiera się w specjalny kostium, który pozwala na optymalne wykonanie masażu przy pomocy specjalnej głowicy. Ogromną zaletą maszyny do wykonywania endermologii LPG jest fakt, że pracuje ona na 6różnych programach co pozwala na bardzo dokładne dopasowanie się do sylwetki każdego klienta.

 

Zabieg endermologii ciała i twarzy.

 

Cały zabieg endermoloii LPG trwa około 40 minut. Beauty Body Studio w Radomiu zaleca, aby początkowo zabiegi odbywały się przynajmniej 2 razy w tygodniu. Pierwsze efekty będą widoczne już po około 10 do 20 zabiegach – wiele zależ od indywidualnych predyspozycji klienta. Podczas stosowania zabiegów endemologii ciała i twarzy zaleca się picie dużej ilości wody, a aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty zalecamy utrzymanie zdrowej diety oraz skorzystanie z treningu Vacu Therm lub Rollmasażu.

 

Przeciwskazania do zabiegu endermologii LPG.

 

Każdorazowo doświadczona kadra Beauty Body Studio w Radomiu przeprowadza specjalny wywiad z klientą, tak aby dokładnie ustalić czy nie ma żadnych przeciwskazań do przeprowadzenia wybranego zabiegu. W przypadku endermologii są to: 3 miesiące po porodzie lub 6 miesięcy po cięciu cesarskim, choroby nowotworowe, zapalenie żył, przepuklina, infekcje, skórna wysypka lub inne uszkodzenia skóry, stany zapalne, tłuszczaki, naczyniaki, guzki oraz zażywanie na co dzień leków przeciwzakrzepowych, czyli antykoagulantów.Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.