Soltron XL 70   

 


 

Słoneczny Świat wita nową gwiazdę „Star Power” o nazwie XL-70 Starlight, pochodzącą z gwiazdozbioru SOLTRONA.
Głęboką i równomierną opaleniznę zapewniają 51 lampy niskociśnieniowe o mocy 160W, umieszczone zarówno w dolnej, bocznej, jak i górnej części solarium oraz cztery indywidualnie sterowane przez klienta opalacze twarzy wyposażone w lampy wysokociśnieniowe o mocy 520W (opalacze typu ULTRA z filtrami VIT wykonane w technologii DIAVOLO).
Funkcję opalacza ramion i karku pełni opalacz odblaskowy.
System wentylacji gwarantuje uczucie świeżości podczas opalania. Oddzielne sterowanie powietrzem chłodzącym twarz (z regulacją kąta nadmuchu) i ciało (płynna, pięciostopniowa regulacja nawiewu). Intensywność chłodzenia jest automatycznie dopasowywana do wzrastającej temperatury w solarium. Jednakże w dowolnym momencie intensywność chłodzenia można wyregulować indywidualnie.
Osoba korzystająca z solarium ma dostęp do wszystkich jego funkcji przy pomocy wyeksponowanego panela sterowania.
Szeroka powierzchnia do leżenia umożliwia osobie korzystającej z solarium dowolną zmianę pozycji, a łatwe otwieranie i zamykanie górnej kopuły daje poczucie swobody.
Profesjonalne urządzenia opalające SOLTRON to wyśmienity wybór dla każdego – dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych, możliwości regulacji mocy opalania twarzy oraz idealnemu zestrojeniu promieniowania ultrafioletowego UVA i UVB urządzenia te pozwalają zarówno na osiągnięcie jak i pogłębienie już nabytej opalenizny.

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.