Kawitacja ultradźwiękowa

Kawitacja ultradźwiękowa to bezbolesny zabieg, który ma na celu wyszczuplenie sylwetki poprzez trwałe usuwanie z niej tkanki tłuszczowej. Zabieg ten doskonale sprawdzi się szczególnie w modelowaniu trudnych partii ciała. Kawitacja ultradźwiękowa doceniana jest jako bardzo skuteczna metoda na walkę z cellulitem, ponieważ pozwala zredukować go nawet do 97%!

 

Jakie efekty daje kawitacja ultradźwiękowa?

Seria zabiegów kawitacji ultradźwiękowej pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów jeśli chodzi o usuwanie cellulitu. Jest to zabieg znany i polecany na całym świecie, właśnie przez swoją wyjątkową skuteczność w tej dziedzinie. Dodatkowo kawitacja ultradźwiękowa zredukuje tkankę tłuszczową i pozwoli na wymodelowanie sylwetki. Właśnie dlatego polecana jest do pracy z trudnymi partiami ciała. Efektem ubocznym jest ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz trwałe działanie o intensywnych efektach.

Wskazówki Kawitacja Ultradźwiękowa 

Jak przebiega zabieg kawitacji ultradźwiękowej?

 

Przed każdym zabiegiem polecamy dokładne umycie partii ciała na której będziemy się skupiać. Następnie doświadczony personel Beauty Body Studio w Radomiu przy użyciu specjalnego żelu USG wykonuje zabieg w sposób statyczny i bezbolesny. Cały zabieg kawitacji ultradźwiękowej na konkretną partię ciała trwa około 20 minut. Po zakończonym zabiegu usuwamy resztki żelu do USG i zalecamy wykonanie drenażu limfatycznego, aby pobudzić układ limfatyczny i szybciej pozbyć się złogów tłuszczu i toksyn z organizmu.

 

Przeciwskazania do zabiegu kawitacji ultradźwiękowej.

 

Za każdym razem kiedy klienta zakupuje karnet w Beauty Body Studio Radom to nasza wykwalifikowana kadra przeprowadza dokładny wywiad, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwskazań do wybranych metod treningu. W przypadku kawitacji ultradźwiękowej przeciwskazaniami są: ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby wątroby i nerek, stymulator serca i metalowe implanty w ciele, zakrzepowe zapalenie żył, nadczynność tarczycy, cukrzyca, choroba nowotworowa, ostry stan zapalny organizmu, owrzodzenie i nieciągłość skóry w miejscy zabiegowym, spirala, miesiączka (jeśli zabieg wykonywany jest w okolicach brzucha).Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.