Kriolipoliza

Krolipoliza, czyli zamrażanie komórek tłuszczowych

Zabieg skuteczniejszy nawet od samej liposukcji? To oczywiście krolipoliza, która polega po prostu na zamrażaniu komórek tłuszczowych i w ten sposób na walce z nadmiarem tłuszczy.

 

Jakie efekty daje zabieg krolipolizy?

Niestety efekty zabiegów nie są widoczne już po pierwszej wizycie w Beauty Body Studio. Aby zauważyć pierwsze rezultaty musimy odczekać – w zależności od indywidualnych predyspozycji – od kilku tygodni do kilku miesięcy. Regulacja i pozbywanie się lipidów w każdym organizmie zachodzi inaczej.

Zabieg krolipolizy przede wszystkim usuwa tkankę tłuszczową z określonych miejsc ciała i daje efekt odchudzenia, stopniowo zmniejszając obwody. To skuteczna i bezinwazyjna metoda, która pozwala na usunięcie zalegającej tkanki tłuszczowej z trudnych miejsc.

Wskazówki Kriolipoliza 

Jak działa krolipoliza?

 

Zabieg Krolipolizy wykonany w Beauty Body Studio Radom może zmniejszyć objętość podskórnej tkanki tłuszczowej nawet o 40%! Krolipoliza polega na zamrażaniu komórek przy pomocy specjalnego urządzenia. Niska temperatura, którą wytwarzamy i traktujemy tkankę tłuszczową powoduje rozpad komórek tłuszczowych i ich naturalne wydalenie w procesach metabolicznych. Lipidy krystalizują się, uwalniają z komórek tłuszczowych i transportowane są przez układ limfatyczny.

 

Ile trzeba czekać na efekty krolipolizy?

 

W Beauty Body Studio Radom zalecamy stosowanie krolipolizy przez co najmniej cztery miesiące. Po tym czasie pojawią się już pierwsze wyraźnie widoczne efekty. Uzyskanie pełnego celu zajmie przy systematycznych wizytach – około pół roku. Oczywiście efekty przyspieszy utrzymanie właściwej diety i stosowanie innych zabiegów odchudzających np. Vacu Therm.

 

Jak przebiega zabieg krolipolizy?

 

Krolipoliza jest właściwie bezinwazyjna, ponieważ nie wymaga specjalnego przygotowania, a jeden zabieg trwa w sumie około godziny. Obsługa Beauty Body Studio przy pomocy specjalnego aplikatora próżniowego zasysa tkankę tłuszczową z określonego miejsca. Urządzenie to cały czas monitoruje i reguluje chłodzenie tkanki tłuszczowej. Ogromną zaletą zabiegu kroplipolizy jest to, że nie powoduje on uszkodzenia innych tkanek, które są odporne na działanie aplikatora.

 

Przeciwskazania do zabiegu krolipolizy.

 

Z każdą klientką, która zgłasza się do Beauty Body Studio w Radomiu, nasza doświadczona kadra przeprowadza dokładny wywiad i wyklucza wszystkie przeciwskazania do wybranego treningu. W przypadku zabiegów w krolipolizy są to: cukrzyca, padaczka, rozrusznik serca, choroby krwi (krioglobulinemia, hipoproteinemia zimnych aglutynin), choroba Raynauda - napadowy skurcz naczyń krwionośnych podczas ekspozycji rąk i stóp na zimno, pokrzywka z zimna, ciąża i karmienie piersią, zaburzenia pracy nerek, zaburzenia pracy wątroby, miejscowe zaburzenia krążenia oraz miejscowe stany zapalne, otwarte rany.Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.