Limfodrenaż

Drenaż limfatyczny - usuwający toksyny z ciała

Limfodrenaż to specjalistyczny masaż ciała, który wykonywany jest przez spodnie, które przeprowadzają głęboki drenaż i pobudzają wytwarzanie nowych płynów limfatycznych oraz rozbudowę naczyń limfatycznych.

 

Jakie efekty daje limfodrenaż?

Dzięki zabiegom drenażu limfatycznego w Beauty Body Studio w Radomiu, nasze klientki mogą liczyć na odchudzenie całego ciała, wyszczuplenie problematycznych miejsc, usunięcie cellulitu, zatrzymanie powstawania żylaków, usunięcia syndromu „ciężkich nóg”. Oprócz tego limfodrenaż skutecznie usuwa nadmiar wody z organizmu, likwiduje obrzęki, pobudza krążenie, oczyszcza organizm z toksyn, ujędrnia skórę, przyspiesza przemianę materii i skutecznie wpływa na znaczną utratę obwodów w dolnych partiach ciała.

Wskazówki Lifodrenaż



 

Jak działa drenaż limfatyczny?

 

Limfodrenaż to terapia, która działa uciskowo – w formie masażu na ciało. Klienta zakłada specjalne spodnie i jest podłączana do aparatu, który „pompuje” spodnie uciskając na ciało. Tym samym przyspiesza przepływ limfy i likwiduje zastoje w skórze. Podczas całego zabiegu, który trwa 30 minut, pacjenta wygodnie leży na łóżku i może skorzystać z chwili relaksu oraz odpocząć.

 

Kiedy efekty limfodrenażu?

 

Przy systematycznych wizytach w Beauty Body Studio w Radomiu, które będą odbywać się 2-3 razy w tygodniu i wykonywaniu 30 minutowych zabiegów – pierwszych efektów możemy spodziewać się już po kilku tygodniach. Każdy organizm we własnym tempie usuwa toksyny z organizmu i reguluje przepływ limfy.

Do uzyskania zadowalających efektów polecamy wykonanie serii 30 zabiegów, ale pierwsze efekty powinny być już zauważalne po mniej więcej 10-15 wizytach. Aby przyspieszyć proces odchudzania i modelowania sylwetki polecamy połączyć treningi z Vacu Therm oraz Rollmasażem.

 

Przeciwskazania do drenażu limfatycznego.

 

Przed każdym rozpoczętym treningiem nasza doświadczona kadra w Beauty Body Studio Radom przeprowadza specjalny wywiad z klientką, podczas którego wyklucza wszelkie przeciwskazania do przeprowadzanych zabiegów oraz treningów. Przeciwskazania do wykonania limfodrenażu to: ciężkie stany zaburzenia krążenia obwodowego, choroby hematologiczne i skłonność do krwotoków, niewydolność serca, wszczepiony rozrusznik serca, zakrzepica żył głębokich, zakrzepowe zapalenie żył, zaawansowana miażdżyca naczyń obwodowych, nadciśnienie, niedociśnienie, infekcje skóry, metalowe protezy, choroby nowotworowe (w trakcie leczenia), epilepsja i zaburzenia psychosomatyczne, niewydolność oddechowa, wątroby bądź nerek, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze oraz zaawansowana neuropatia diabetyczna.



Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.