Masaż ręczny kosmetyczny

Masaż ręczny

W Beauty Body Studio w Radomiu wykonujemy również masaże ręczne tzw. masaże kosmetyczne, które polecane są w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Takie masaże ręczne, wykonane w studio kosmetycznym przez dyplomowanych kosmetologów podtrzymują elastyczność mięśni oraz skóry, a dodatkowo skutecznie zapobiegają powstawaniu zmarszczek.

 

Masaż ręczny wykonywany jest przy pomocy palców i dłoni przez dyplomowaną kosmetyczkę. Może mieć on charakter profilaktyczny, pielęgnacyjny, korekcyjny, regenerujący lub po prostu relaksacyjny.

Przed wykonaniem masażu kosmetycznego zalecana jest konsultacja z naszą doświadczoną kadrą Beauty Body Studio, aby ustalić jakie rezultaty chciałaby uzyskać klienta i dopasować rodzaj masażu do jej potrzeb. W zależności od wybranej części ciała oraz celu, masaż ręczny trwa od 20 do maksymalnie 30 minut.

Techniki masażu ręcznego

W Beauty Body Studio Radom można skorzystać z różnych technik masażu ręcznego, który pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych i szybszych efektów treningów.


 

Masaż ciała

 

Kosmetyczne masaże całego ciała działają bardzo relaksująco przez co usuwają wszelkie napięcia mięśni, które na co dzień są bardzo podatne na stres. Dodatkowo ręczny masaż ciała wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, jednocześnie przywracając ich giętkość oraz swobodę ruchu całego ciała pacjentki. Masaż ciała rewelacyjnie sprawdzi się jako zwieńczenie treningów i wszelkich aktywności fizycznych.

 

Masaż wyszczuplający

 

Masaż wyszczuplający doskonale sprawdza się jako metoda do likwidacji tanki tłuszczowej z tzw. trudnych partii ciała jak pośladki, biodra i uda. Podczas systematycznych masażów ręcznych wyszczuplających uzyskamy również efekt spadku wagi i odchudzenia. Dzięki intensywnemu masowaniu, spalamy nadmiar tłuszczu i rozbijamy podskórne tkanki tłuszczowe oraz toksyny. Polepszamy metabolizm i ukrwienie naszej skóry, Dzięki temu nie tylko zmniejszamy swoje obwody, ale sprawiamy, że ciało jest bardziej jędrne i nie jest zwiotczałe.

 

Masaż antycellulitowy

 

Cellulit pojawia się głównie w okolicy ud, pośladków i brzucha, ale czasami zdarza się go spotkać również w innych miejscach na ciele jak np. kark czy przedramiona. Przyczyną problemu często jest zbyt mała aktywność fizyczna lub zaburzenia odżywiania, dlatego masaż antycellulitowy ma za zadanie stymulację i poprawę krążenia w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Dzięki profesjonalnemu masażowi antycellulitowemu usuwamy wszelkie zastoje i szkodliwe produkty przemiany materii. Przy okazji oczyszczamy organizm z toksyn poprawiamy jego natlenienie i odżywienie. Dzięki kosmetycznemu masażowi antycellulitowemu skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta, a cellulit znika.


 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.