Masaż VelaShape III

Masaż VelaShape

Masaż przy pomocy urządzenia VelaShape III to połączenie trzech najnowocześniejszych technologii, które pozwalają na spektakularne efekty w radzeniu sobie ze zbędnymi kilogramami czy usuwaniem cellulitu. Urządzenie dzięki podczerwieni, biopolarnemu prądowi o częstotliwości radiowej oraz podciśnienia z rolek masujących pozwala na przeprowadzenie profesjonalnego i specjalistycznego zabiegu, który wymodeluje każdą sylwetkę.

 

Jakie efekty daje masaż VelaShape III?

Przede wszystkim zabieg VelaShape III pozwala na skuteczną redukcję cellulitu, a tym samym odnowę kolagenu w skórze. Przy systematycznych wizytach, klientka zmniejszy obwody ciała nawet do 7 cm w ciągu 8 tygodni. Dodatkowo wykonując masaż VelaShape możemy zredukować drugi podbródek, poprawić kształt twarzy, uelastycznić i ujędrnić ciało bez efektu jo-jo.

Wskazówki VelaShape

 


 

Jak przebiega masaż VelaShape?

 

Zabieg VelaShape III w Beauty Body Studio Radom trwa 15 lub 30 minut w zależności od wybranej partii ciała. Nie wymaga on również rekonwalescencji, ponieważ jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Do przeprowadzeniu masażu VelaShape na wybranej okolicy, używany jest specjalny żel, a ciało pacjenta przy pomocy profesjonalnej głowicy podgrzewane jest do temperatury 41-43 stopni Celsjusza. Sam zabieg jest bezbolesny, klientka odczuwa różne nasilenie ciepła, a po zakończonej sesji - skóra w danej okolicy może być zaczerwieniona.

 

Przeciwskazania do zabiegu VelaShape III.

 

Przed każdym wykupieniem karnetu za sesje zabiegów, doświadczona kadra Beauty Body Studio w Radomiu przeprowadza z klientką bardzo szczegółowy wywiad, który pozwala wykluczyć przeciwskazania do wybranych zabiegów oraz treningów. W przypadku VelaShape III są to: ciąża i okres karmienia, aktualna i przebyta choroba nowotworowa, nieuregulowana cukrzyca, aktywne zmiany skórne w obszarze poddawanym zabiegowi: np. infekcje wirusowe, bakteryjne, owrzodzenia, łuszczyca, wyprysk, żylaki w obszarze poddawanym zabiegowi, rozrusznik serca, implanty metalowe lub inne w obszarze zabiegu oraz zakrzepica kończyn dolnych.


 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.