Multipolarna Fala RF

Multipolarna Fala RF

Multipolarna Fala RF to inaczej radiofrekwencja przy pomocy fal radiowych, które są wytwarzane przez prąd zmienny i pomagają bezinwazyjnie odmłodzić skórę oraz zredukować tkankę tłuszczową. Wysoka częstotliwość fal – na poziomie od 0,5 do nawet 1 MHz pozwala na głębokie wnikanie promieniowania w skórę, a tym samym daje gwarancję skuteczności zabiegu.

 

Jakie efekty daje Multipolarna Fala RF?

Dzięki zastosowaniu zabiegu Multipolarnej Fali RF uzyskujemy efekt napięcia skóry, elastyczności oraz widocznego zmniejszenia obwodów sylwetki. Skóra staje się bardziej jędrna, odmłodzona i odżywiona. Dodatkowo fala radiowa pozwala na dotlenienie tkanek powierzchniowych oraz na zwiększenie przemiany materii i rozluźnienie mięśni. Doskonale sprawdza się do redukcji cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

Wskazowki Multipolarna Fala RF

 


 

Jak działa Multipolarna Fala Radiowa?

 

Główne działanie multipolarnej Fali RF polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych do wysokich temperatur w okolicach 54 stopni Celsjusza. Pod wpływem ciepła ulegają one skurczeniu, a następnie napięciu. Wysoka temperatura pobudza produkcję kolagenu i elastyczny, a poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie ich przepustowości, odżywiamy i dotleniamy skórę. Promieniowanie RF jest absorbowane w podskórnej tkance tłuszczowej.

 

Jak przebiega zabieg Multipolarnej Fali RF?

 

Czas Multipolarnej Fali RF w Beauty Body Studio Radom zależy od wybranej części ciała i zamyka się w okolicy od 20 do 60 minut. Polecamy wykonać od 4 do 8 sesji w zależności od kondycji skóry oraz wybranej okolicy. Zabiegi Multipolarnej Fali Radiowej wykonujemy mniej więcej co 15-25 dni w zależności od intensywności terapii.

 

Przeciwskazania do Multipolarnej Fali RF.

 

Przy każdej wizycie w Beauty Body Studio Radom, nasza wykwalifikowana kadra przeprowadza z klientami specjalny wywiad, który wyklucza przeciwskazania do wykonania interesujących go zabiegów lub treningów. W przypadku zabiegu z użyciem fali radiowej są to: ciąża, okres karmienia piersią, choroby nowotworowe , stany ponowotworowe (okres do 5 lat),  , rozrusznik, zastawka serca, implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele, epilepsja, stwardnienie rozsianie, choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym, nadczynność tarczycy, nieuregulowana cukrzyca  (niepoddawana leczeniu farmakologicznemu), ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów i kości, obrzęki o nieznanej etiologii, guzki niewiadomego pochodzenia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, zaburzenia krzepliwości,  skłonność do krwawień, ostre stany zapalne zatok, zapalenie żył, oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach, wszczepione urządzenie do neurostymulacji, 48 godzin po przebytej operacji, przerwana ciągłość skóry, Botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy, złote nici, implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym np. kwasem hialuronowym tzw. „wypełniacze”.


 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.