Opalanie w solarium

Jak opalać się w solarium?

Jeśli marzysz, aby latem pochwalić się ładną i równomierną opalenizną musisz zrezygnować z kremów brązujących i odwiedzić nowoczesne solarium, które jest wyposażone w profesjonalne łóżka do opalania. Jednak jak zadbać o skórę przed taką wizytą? Co zrobić, aby nasze ciało odpowiednio przyjęło solarium i aby można było cieszyć się opalenizną dłużej?


Peeling

Wykonanie peelingu jest niezwykle istotne na dzień przed planowaną wizytą w solarium. Usunięcie martwego naskórka nie tylko pięknie wygładzi ciało, ale przede wszystkim przygotuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z aplikowanego kosmetyku solaryjnego. Zapewni Ci to jednolitą, intensywną opaleniznę bez smug. Dodatkowo, dzięki wcześniej wykonanemu złuszczaniu efekt brązowej skóry utrzyma się dłużej. Dlatego warto poświęcić chwilę na peeling zarówno ciała jak i twarzy.


Demakijaż

Kosmetyki do makijażu często zmniejszają skuteczność opalania w solarium. Właśnie dlatego usunięcie pudru, podkładu i innych „kosmetyków kolorowych” skutecznym preparatem jest szalenie istotne.


Profesjonalne kosmetyki dedykowane do solarium

Zwiększają one skuteczność, szybkość i intensywność opalania. Wspaniale pielęgnują skórę. Nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych. Ich zadaniem jest przyspieszyć proces opalania, a nie chronić przed nim i czas ten wydłużać. Zawsze dobieraj odpowiedni kosmetyk do rodzaju swojej karnacji oraz stopnia zaawansowania opalenizny. W razie problemów poproś o pomoc personel, który chętnie dobierze najlepszy dla Ciebie produkt.


Odpowiednie ułożenie ciała na łóżku

Jeśli nie wiesz jak ułożyć się na łóżku w solarium – po prostu poproś o pomoc kogoś z doświadczonej kadry Beauty Body Studio. Każdy z naszych kosmetologów z radością odpowie na wszystkie pytania, doradzi i wytłumaczy jak najlepiej skorzystać z naszych urządzeń.
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.