Rollmasaż i roll sharper

Rollmasaż

Rollmasaż, często również nazywany Sharper to masaż, który polega na masowaniu całego ciała przy pomocy rolek, które obracają się na specjalnym bębnie. Dodatkowo Sharper w Beauty Body Studio wyposażony jest w lampę kolagenową, która przyspiesza uzyskanie zadowalających rezultatów poprzez odmłodzenie skóry. Rollmasaż jest doskonałym sposobem na pozbycie się niedoskonałości na ciele, jak np. cellulit.


Jakie efekty daje Rollmasaż?

Przede wszystkim rollmasaż skutecznie walczy i eliminuje cellulit, ale przy okazji również ujędrnia oraz napina całe ciało, likwiduje obrzęki, poprawia ukrwienie skóry i oczywiście rozluźnia mięśnie po treningu.

Polecamy stosować Sharper po treningu na Vacu Therm. Jeśli interesuje nas wyłącznie wysmuklenie sylwetki i usunięcie tkanki tłuszczowej z trudnych miejsc, to warto połączyć rollmasaż z limfodrenażem lub krolipolizą.


Wskazówki Roll Masaż 

Jak działa rollmasaż?

 

Rollmasaż na Sharper przyspiesza przepływ limfy do węzłów chłonnych, więc działa po prostu na zasadzie drenażu limfatycznego. Klientka Beauty Body Studio w specjalnym stroju (najlepiej w białym kolorze) postępuje zgodnie z instrukcją i ustawia się w odpowiednich pozycjach w stosunku do obracającej się rolki. Drewniane rolki masują ciało i jednocześnie dzięki specjalnej lampie – rozgrzewają je. Szczególnie pierwszy zabieg może być nieco bolesny, ale każdy kolejny będzie sprawiał coraz więcej przyjemności!

 

Kiedy stosować Sharper?

 

Rollmasaż idealnie sprawdzi się jako zwieńczenie każdego treningu, ponieważ jest to urządzenie, które perfekcyjnie uspokoi mięśnie i pozwoli na uspokojenie organizmu. Dzięki zastosowaniu Sharpera po treningu unikniemy np. zakwasów, ponieważ wszystkie mięśnie będą odpowiednio wymasowane.

 

Jak używać Sharper?

 

Aby uzyskać zakładane efekty w Beauty Body Studio, trzeba zadbać, aby prawidłowo wykonywać rollmasaż, zgodnie z instrukcją. Najważniejsze jest, aby masaż był przeprowadzany zgodnie z przepływem limfy i była zachowana odpowiednia kolejność ćwiczeń – pozycji. Trening na Sharper zawsze zaczynamy od stóp i kierujemy się ku górze. Treningi mogą znacząco się od siebie różnić w zależności od wybranej długości zabiegu.

 

Przeciwskazania do korzystania z Sharper.

 

Przed wykupieniem karnetu w Beauty Body Studio nasza doświadczona obsługa zawsze przeprowadza z klientami bardzo dokładny wywiad, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwskazań do wybranych metod treningu. W przypadku rollmasażu odradzamy go osobą, które są w ciąży, mają cukrzycę, miażdżycę, epilepsję, zapalenie żył, żylaki, choroby nowotworowe, nadciśnienie, choroby serca, zapalenie węzłów chłonnych, choroby jelit, wrzody żołądka, kamienie w nerkach oraz wątrobie, niską krzepliwość krwi, stany zapalne skóry, stany pooperacyjne, a także menstruację.Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.