Bieżnia Vacu Therm

Bieżnia Vacu Therm

Vacu Therm to bieżnia, która pozwala nawet czterokrotnie szybciej spalać kalorie podczas zdecydowanego marszu na niej. Idealnie sprawdzi się nawet dla osób, które na co dzień nie uprawiają sportu, a żadnej aktywności fizycznej. Dzięki bieżni Vacu Therm w Beauty Body Sudio Radom osiągniesz swój cel – odchudzanie, spalanie tłuszczu, redukcja cellulitu – czterokrotnie szybciej niż podczas klasycznego treningu.

 

Jakie efekty daje bieżnia Vacu Therm?

Przede wszystkim trening na bieżni Vacy Therm pozwala na likwidację cellulitu oraz szybkie spalanie tkanki tłuszczowej z tzw. trudnych miejsc, którymi są brzuszek, uda i pośladki. Oprócz tego trening Vacu pozwala na wysmuklenie sylwetki, poprawienie ukrwienia skóry, polepszenie kondycji, lepszy przepływ limfy, likwidację zespołu „zimnych stóp”, produkcję endorfin, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu i poprawia działanie układu sercowo-naczyniowego. Podczas systematycznego korzystania z bieżni Vacy Therm możemy spodziewać się redukcji bólu i opóźnienia procesu starzenia.

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów, można trening wzbogacić o np. kriolipolizę czy limfodrenaż.

Wskazówki Vacu Therm 

Jak działa bieżnia Vacu Therm?

 

W urządzeniu Vacu Therm jest wytwarzane podciśnienie, które polepsza krążenie krwi w miejscach, które są szczególnie narażone na powstawanie cellulitu, czyli brzuchu, udach i pośladkach. Dodatkowo maszyna przyspiesza krążenie limfy w ciele, więc z organizmu szybciej usuwane są wszelkie toksyny.

Vacu Therm poprzez podciśnienie ściąga większą ilość krwi w dolne – zamknięte w urządzeniu – części ciała i w ten sposób nawet czterokrotnie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. To rewelacyjne urządzenie pozwala na skuteczne usuwanie tłuszczu z trudnych miejsc, które ciężko spalić nawet podczas systematycznego oraz intensywnego treningu.

 

Jak używać bieżni Vacu Therm?

 

Zarówno program jak i jego natężenie w Beauty Body Studio Radom zawsze dobieramy indywidualnie do klientki, tak aby trening nie był bardzo męczący, a jednocześnie przyniósł jak najszybciej oczekiwane efekty. Zalecamy, aby treningi na Vacu Therm odbywały się maksymalnie co 2-3 dni. Dodatkowo, aby uzyskać zadowalające efekty, zwykle potrzebujemy kilku miesięcy, podczas których odbędziemy około 20 zabiegów.

Czas trwania treningu na bieżni Vacu Therm to każdorazowo 30 minut i dzieli się on na różne etapy w zależności od wybranego przez klientkę programu.

 

Jak korzystać z bieżni Vacu Therm?

 

Bieżnia Vacu Therm to urządzenie, w którym zamykamy dolną część naszego ciała. Przed wejściem klientka Beauty Body Studio zakłada specjalnie dopasowaną spódniczkę, która zabezpiecza wejście do maszyny. Następnie ustawiamy odpowiedni program oraz poziom trudności na ekranie dotykowym i trenujemy jak na zwykłej bieżni. Programy na Vacu Therm są bardzo urozmaicone – od bardzo powolnego marszu po szybki i zdecydowany. Możemy również podnieść poziom działania podciśnienia.Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.